SIA Straujupīte privātuma politika

Kā mēs, SIA Straujupīte, izmantojam klientu datus

SIA Straujupīte rūpējas par mūsu klientu privātumu un tiesībām uz datu aizsardzību. Tāpēc cenšamies būt pēc iespējas pārredzamāki attiecībā uz mērķiem, kuriem mēs izmantojam personas datus.

Sīkdatnes

SIA Straujupīte izmanto sīkdatnes un/vai citas tehnoloģijas, kuru rezultātā tiek glabāti dati, kas apraksta klienta Pakalpojuma izmantojumu, lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti un iegūtu informāciju par vietnes apmeklējumiem.

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas ļauj atpazīt Jūsu ierīci. Sīkdatnes var izmantot, lai apkopotu datus, kas attiecas uz tādiem faktoriem kā Pakalpojumi, kurus Jūs izmantojat, ierīci, kurā Jūs izmantojat Pakalpojumus, Jūsu IP adresi, Jūsu atrašanās vietu, Jūsu operētājsistēmu, pārlūka tipu un citas Jūs interesējošās vietnes. Šādā veidā mēs varam nodrošināt Jūs ar informāciju, kas saistīta ar Jūsu interesēm, kad Jūs atgriežaties vietnē.

SIA Straujupīte izmanto divu veidu sīkdatnes: noturīgas sīkdatnes, kas paliks Jūsu ierīcē, līdz tos izdzēsīsit, un sesijas sīkdatnes, kas tiek izdzēstas, kad Jūs aizverat pārlūku. Pastāvīgās sīkdatnes tiek izmantotas statistikas un analītiskiem mērķiem, piemēram, vietnes apmeklējumu statistikas saglabāšanai, lai veiktu aptaujas, lai uzlabotu vietni un/vai citus SIA Straujupīte produktus un pakalpojumus, lai noteiktu, kuras vietnes daļas ir vispopulārākās, lai sniegtu informāciju trešām personām, lai Jums varētu novirzīt atbilstošu reklāmu un optimizēt vietnes izmantošanu.

SIA Straujupīte var izmantot arī sīkdatnes, ko trešās personas nodrošina iepriekšminētajiem mērķiem. Papildus sīkdatnēm SIA Straujupīte izmanto tehnoloģijas, kas ļauj uzglabāt datus, kur aprakstīta pakalpojuma izmantošana, piemēram, tīmekļa bākas, līdzīgi kā Flash sīkdatnes (t. i., lokāli kopīgoti elementi), HTML5 lokālā atmiņa, pikseļu tagi, aparatūras tagi, caurspīdīgi GIF attēli, operētājsistēmas tagi un tīmekļa kļūdas. Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes pārlūkošanas laikā, varat mainīt sava pārlūka iestatījumus, lai saņemtu paziņojumu ikreiz, kad sīkdatnes tiek sūtītas uz Jūsu ierīci. Varat arī ierobežot sīkdatņu izmantošanu vai pilnībā bloķēt tās, mainot sava pārlūka iestatījumus. Tomēr, ja Jūs bloķējat sīkdatnes, iespējams, vispār nevarēsit piekļūt vietnei vai pilnībā piekļūt Pakalpojumiem vai to funkcijām.

Kādas trešo personu sīkdatnes mēs izmantojam mūsu interneta vietnē:

  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
  • Instagram
  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • Google Tracking
  • Facebook pixel

Saņem degvielas vairumtirdzniecības piedāvājumu